forum veteran tatra

forum o veteránech tatra, srazech veteránů a oprav a náhradních dílech na veterány

Škoda 120L - veterán?

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Škoda 120L - veterán?

Re: Škoda 120L - veterán?

Příspěvek od veterantatra » sob 08. led 2011 1:14:04

Vážená Lenko, docela vám rozumím. K autu se dá přilnout, rodiče měli škodu 100 z roku 1969 až do roku 1998 - to je skoro 30 let. Těžko jsme se jí vzdávali, do poslední chvíle dobře jezdila! Myslím, že byste mohla na náš WEB vložit inzerát na své auto a já věřím, že se nějaký zájemce najde.Je pravda, že nelze čekat žádnou podstatnou částku, půjde opravdu jen o předání "do dobrých rukou"... Budu vám držet palce. Admin

Škoda 120L - veterán?

Příspěvek od veterantatra » sob 08. led 2011 1:13:29

Lenka [2010-11-12 12:54:28]

Dobrý den,

ráda bych Vás požádala o radu ohledně auta, které ještě není veteránem v pravém slova smyslu, ale musíme se ho teď bohužel vzdát a protože k němu máme vztah, tak ještě prozkoumáváme možnosti, zda by nemohlo být někomu užitečné.
Jedná se o Škodu 120L, první registrace proběhla v roce 1978. Vozidlo je v současné době nepojízdné (má problémy s baterií), ale lidé, kteří o autech vědí více než my, odhadují, že se jedná spíše o banalitu a že v rukou zkušeného milovníka takových aut by ještě mohlo dobře a dlouho fungovat. My bychom autu rádi věnovali více péče, dostali jsme jej před dvěma lety z legrace ke svatbě:-) a je to navíc opravdu sympatické auto s charaterem:-), tak k němu máme vztah a ty dva roky jsme se o něj pokoušli starat a využívat ho. Protože ale máme částečně kočovnické zaměstnání a v autech se příliš nevyznáme, stálo nás to hodně energie a sil a auto má i tak časté problémy. Myslíme si proto, že by mu bylo lépe v rukách někoho jiného a že by někdo jiný, kdo se o auta, případně stará auta specielně více zajímá, z něj také mohl mít větší radost a užitek.
Naše představa byla taková, že bychom auto věnovali zadarmo, popř., kdyby byl zájemce tak velkorysý a něco by za takové auto dal, částku bychom věnovali na charitu (kterou bychom také vybrali společně s dárcem těch peněz).
Možná je to ale z mojí strany naivní představa, vzledem k tomu, že auto skutečně není ještě tak staré a kouzlo mu dodává možná spíše můj sentiment:-).
Budu velice vděčná za Vás názor, popř. za informace či zkušenost, zda vůbec existují nějací sběratelé takto mladých "veteránů" a zda by někoho taková nabídka mohla zajímat.
Předem velice děkuji za Vaši odpověď a případnou radu.
Lenka

Nahoru