forum veteran tatra

forum o veteránech tatra, srazech veteránů a oprav a náhradních dílech na veterány

Kompletní výfuk T-57A/B

Vzájemná poradna fandů nejrozšířenějších čtyřválců!

Kompletní výfuk T-57A/B

Příspěvekod Karel » pát 29. dub 2016 21:41:42

Má někdo osobní zkušenost s kompletním výfukem od Zelenky z Poříčí (Veteranobchod.cz)
http://www.veteranobchod.cz/produkty/vy ... 526&Lang=1
Podle fotek se mi moc nepozdává a řekl bych že bude potřeba ještě hodně poupravit, aby pasoval. Nemám k dispozici autogen, ani ohýbačku, a než to nechat dělat někoho kdo to nikdy nedělal, raději bych koupil něco hotového a jen namontoval.
Dělá p. Buček kompletní výfuk, nebo jen kolena a tlumič?
Karel
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned 16. led 2011 10:18:31

Re: Kompletní výfuk T-57A/B

Příspěvekod honzis » pon 02. kvě 2016 11:53:28

Minulý týden jsem si z Kopřivnice přivezl od pana Bučka sestavu výfuku na T 57B(K) a to komplet k motoru s přírubami předehřevu,spojovací V kus a tlumič výfuku.Myslím ,že by propojení k tlumiči a koncovka nebyl problém.Má to slušně dílensky zpracované a za příznivou cenu.Podle jeho slov jsou díly k motoru pasované na motoru,tak by to mělo sedět(zatím jsem neskoušel,jelikož mám motor rozdělaný). Zdravím všechny Tatrováky. Honzis
honzis
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát 08. dub 2016 14:15:31

Re: Kompletní výfuk T-57A/B

Příspěvekod honzis » pát 06. kvě 2016 14:21:47

Zdravím všechny..systém mi neumožnil soukr.zprávu,tak takhle pro Karla.Jak už jsem psal u dotazů,mám karoserii T 57B..spodek snad k tomu patří,jelikož tam byla Béčková převodovka,ale z motoru jen blok,ke kterému mám ventilátorovou skříň se štítkem.Kastle je kompletní,bez skel a čalounění.Palubku mám,sedáky k renovaci a to je asi tak všechno.K tomu všemu jsem si přivezl jěště kompletní podvozek s motorovým plechem a kapotou B,ale motor(který běžel) a převodovka je Ačko...Tak teď babo raď,jak to všechno složit,abych z´ískal testaci a mohl si užívat..Ty odkazy už využívám a ležím v inzerci a pod Tatřičkou dost často.Snad mězápal pro ni vydrží. Tak Tatře zdar.Honzis
honzis
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát 08. dub 2016 14:15:31

Re: Kompletní výfuk T-57A/B

Příspěvekod jirka » pon 23. kvě 2016 15:05:25

Hlavní je karoserie a brzdy. To ostatní buď časem doplníš nebo necháš tak. Áčko s béčkem mechanicky moc neřeším. Je dobré aby auto co nejdřív jezdilo, jinak odchází motivace.
Jirka
jirka
 

Re: Kompletní výfuk T-57A/B

Příspěvekod t57b » pon 23. kvě 2016 15:38:45

Je výfuk z Kopřivnice nerez? Jak je laciný? Můžeš napsat kontakt?
Jirka
t57b
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 21. črc 2013 0:41:12

Re: Kompletní výfuk T-57A/B

Příspěvekod honzis » pát 27. kvě 2016 10:13:05

Výfuk (tlumič)je z černého plechu,svody z trubek-něco ohýbáno+svařenec z kolínek.Je to pěkná práce,pasováno na motoru,tak by to snad mělo sedět.Vyrábí to pan Buček.Je to starší pán ale velmi aktivní a hlavně studnice vědomostí a různých dílů.Snad se nebude zlobit když zveřejním jeho telefon.605858869.Tatře zdar.Honzis
honzis
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát 08. dub 2016 14:15:31


Zpět na Tatra 57, 57A, 57B, 57K

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků