forum veteran tatra

forum o veteránech tatra, srazech veteránů a oprav a náhradních dílech na veterány

Náhradní díly k tatře 57

Vzájemná poradna fandů nejrozšířenějších čtyřválců!

Náhradní díly k tatře 57

Příspěvekod survik » ned 26. srp 2018 19:46:53

Dobrý den, byl jsem sem odkázán z Facebooku. Máme doma hromady náhradních dílů, mělo by to být vše k Tatře 57. Nemáme pro ně využití a rádi bychom je prodali nejvyšší nabídce. Nezbytnost je osobní odvoz (Pelhřimovsko), preferujeme prodej v celku. Vůbec se v tomhle nevyznám, prosím neptejte se, zda-li je nějaká součástka k dispozici. Pokud chcete něco nafotit detailněji, je potřeba mě navést na správnou fotku a správnou součástku :))

K dispozici jsou i pneumatiky, byť nevím, jestli vůbec ještě k něčemu jsou. Další jsou ještě ve stodole. Pokud to někdo vezme v celku, přidám ještě knihu "Seznam součástí pro vůz typu Tatra 57".

To, co je na kamenech, bylo tak nějak opláchnuto vodou, aby bylo alespoň trochu vidět, co se pod tím prachem nachází.

Rádi bychom obchod realizovali do konce příštího týdne (2. září), pokud zájem nebude, zamíří to později na šrot.

Fotky: https://imgur.com/a/tHqEquw
survik
 

Re: Náhradní díly k tatře 57

Příspěvekod vašek » čtv 13. zář 2018 8:21:28

Dobrý den, nechvátejte tak. Jde o díly na T57 čistá, je tam i pár pěkných věcí. Byla by věčná škoda to vyhodit. Někdy trochu trvá, než si někdo všimne a rozhoupe se. Přimlouvám se za záchranu věcí! VK
vašek
 

Re: Náhradní díly k tatře 57

Příspěvekod honzis » čtv 01. lis 2018 0:50:27

Zdravím,souhlasím s Vaškem,bylo by škoda poslat to do hutí.Je tam dost věcí,které určitě někomu ještě udělájí radost a službu.Já osobně bych měl zájem o karburátory a sací potrubí...Honzis
honzis
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát 08. dub 2016 14:15:31

Re: Náhradní díly k tatře 57

Příspěvekod Návštěvník » stř 28. lis 2018 22:01:04

Dobrý den,
Vzal bych vše, je to ještě k dispozici?
Můj email: petr.cenek.kt@gmail.com

S pozdravem
Petr


Naposledy oživil Anonymous v stř 28. lis 2018 22:01:04
Návštěvník
 


Zpět na Tatra 57, 57A, 57B, 57K

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron